herb Banie

Oficjalny serwis gminy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13

Dziś jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Justyna i Franciszki

Ochrona przeciwpożarowa i zapobieganie katastrofom

Ścieżki rowerowe
Biuletyn

Policja

bialostron

Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu

Stowarzyszenie KONTRA

Polska Atrakcyjna
Kalendarz imprez

Jedziemy dla Pauliny- rowerowa akcja charytatywna

dodano: 2013-05-23 10:44:32

25 maja odbędzie wielka Rowerowa Akcja Charytatywna "Jedziemy dla Pauliny". Zbieramy pieniądze na operację dla Pauliny Plaugo cierpiącej na rzadką chorobę Moyamoya. Zespół Szkół w Widuchowej przygotował akcję o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Odbędzie się otwarty familijny rajd rowerowy oraz marsz nordic walking połączony z ogniskiem we wsi Marwice. Planowany jest także turniej siatkówki dla drużyn amatorskich oraz zbiórka plastikowych nakrętek. Głównym punktem będzie maraton wokół powiatu gryfińskiego. Grupa cyklistów przejedzie przez wszystkie miejscowości gminne w naszym powiecie pokonując 200km. Jeśli ktoś z państwa chciałby wspomóc akcję proszę czekać w centralnym punkcie swojej miejscowości około godziny podanej na mapie, będzie wtedy możliwość zakupienie cegiełek w kwocie 5 lub 10 zł.

czytaj więcej »

"Entliczek Pentliczek"- potyczki dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych

dodano: 2013-05-22 08:59:47

Spotkania teatralne odbyły się 18 maja br.. Na scenie Centrum Kultury w Baniach wystąpiła grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej w Lubanowie (op. Beata Reczek) w spektaklu ,,Wszystko o kobietach’’ oraz Teatr na patyku (op. Iwona Faj) wraz z grupą gitarową (op. Damian Wilk) prezentując fragment próby do spektaklu ,,Prządka’’ wg ,,Gawęd Bańskich’’- autora ks. Bronisława Kanta.

czytaj więcej »

Spotkanie osób zgłoszonych do projektu "Partycypacja- nowa jakość w demokracji lokalnej"

dodano: 2013-05-21 14:30:09

Gmina Banie bierze udział w projekcie "Partycypacja- nowa jakość w demokracji lokalnej" realizowanym przez Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Projekt ma na celu opracowanie programu współpracy Gminy Banie z organizacjami pozarządowymi na rok 2014. Było to kolejne spotkanie grupy pracującej nad tym zagadnieniem.

czytaj więcej »

Warsztaty partnerskie

dodano: 2013-05-21 12:47:58

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych 2-dniowych warsztatach partnerskich organizowanych przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie stargardzkim, które odbędą się w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita w Mrzeżynie.

Warsztaty partnerskie mają na celu zapewnienie sieci wsparcia dla podmiotów ekonomii społecznej przez utworzenie partnerstw o zasięgu i celu wypracowanym przez partnerów. W tym celu realizujemy warsztaty budowania partnerstwa publiczno-społeczno-prywatnego. Program samych warsztatów zawiera m.in. wprowadzenie do zagadnień partnerstwa, definicję partnerstwa, przykłady i formy współpracy, identyfikację obszarów współpracy oraz najczęściej popełniane błędy i sposób przygotowywania partnerstwa. Efektem warsztatów będzie wypracowanie celu, wizji, misji, standardów działania i zadań dla nowego partnerstwa.

czytaj więcej »

Dotacja jest Kobietą

dodano: 2013-05-21 12:36:27

czytaj więcej »

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka

dodano: 2013-05-21 09:53:21

W dniu 18 maja 2013 r. w Pyrzycach miały miejsce Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka. Podczas obchodów odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i korporacyjnych dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz osób pracujących i współpracujących z jednostkami ochrony przeciwpożarowej. W trakcie uroczystości funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej wręczone zostały również awanse na wyższe stopnie służbowe.

czytaj więcej »

Strefa czytania- zapraszamy

dodano: 2013-05-21 08:39:59

czytaj więcej »

Informacja z dnia 20 maja 2013 r. o terminie, miejscu i przedmiocie obrad XXIII sesji Rady Gminy Banie oraz wspólnego posiedzenia stałych komisji Rady.

dodano: 2013-05-20 13:16:27

INFORMACJA

z dnia 20 maja 2013 r.

 

o terminie, miejscu i przedmiocie obrad XXIII sesji Rady Gminy Banie

oraz wspólnego posiedzenia stałych komisji Rady.

czytaj więcej »

Informacja z dnia 20 maja 2013 r. o terminie, miejscu i przedmiocie obrad posiedzeń komisji Rady Gminy Banie

dodano: 2013-05-20 13:14:35

I n f o r m a c j a

z dnia 20 maja 2013 r.

o terminie, miejscu i przedmiocie obrad posiedzeń komisji Rady Gminy Banie

czytaj więcej »

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia